Vážení zákazníci, omlouváme se Vám za dočasnou nedostupnost služeb internetu a TV v lokalitách: Troubsko, Popůvky. Z důvodu odstávky el.energie na straně dodavatele (E.ON). Předpokládaná doba odstávky je od 7 do 18 hod dne 30.5.2017. Děkujeme za pochopení.

INTERNET Bystrc

Internet Brno a okolí za skvělé ceny

Easy
363 Kč
za měsíc
8 Mbits
4 Mbits
Objednat
Medium
484 Kč
za měsíc
12 Mbits
6 Mbits
Objednat
Premium
545 Kč
za měsíc
16 Mbits
8 Mbits
Objednat

Internetové připojení Brno - Bystrc

Nabízíme rychlé a spolehlivé internetové připojení v Bystrci. Internetové připojení pro Bystrc realizujeme pomocí duální bezdrátové technologie v pásmu 5 GHz. Uvedené rychlosti jsou smluvně garantované bez datového a časového omezení. Pro klientské jednotky využíváme nejmodernější technologie značky Ubiquiti. Mimo internetového připojení můžeme v Bystrci nabídnout také digitální televizi a pevnou telefonní linku bez paušálu.

V případě, že jste si nevybrali některý z výše uvedených tarifů, kontaktujte naše obchodní oddělení a my Vám nabídneme individuální řešení internetu v Bystrci ušité pro Vaše potřeby.

Pokud Vás nabídka našeho internetu pro Bystrc zaujala, ale nyní využíváte služby od jiného operátora, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení a společně vymyslíme způsob, jak využívat internetové připojení v Bystrci od NetDataComm třeba již zítra.

Proč zvolit internet v Bystrci od NetDataComm?

  • Rychlý a spolehlivý internet pro Bystrc bez sdílení
  • Výhodný poměr mezi příchozí a odchozí rychlostí
  • Nízká odezva (ping)
  • Zřízení služby na klíč od 0,- Kč
  • Silné technické zázemí
Bezpečný internet

Internet od NetDataComm je anonymní a stoprocentně bezpečný.

Připojte si více zařízení najednou

Poskytneme vám wifi router včetně zapojení za jednorázový poplatek 484 Kč