Vážení zákazníci, omlouváme se Vám za dočasnou nedostupnost služeb internetu a TV v lokalitách: Troubsko, Popůvky. Z důvodu odstávky el.energie na straně dodavatele (E.ON). Předpokládaná doba odstávky je od 7 do 18 hod dne 30.5.2017. Děkujeme za pochopení.

INTERNET Řečkovice a Mokrá Hora

Internet Brno a okolí za skvělé ceny

Easy
363 Kč
za měsíc
10 Mbits
5 Mbits
Objednat
Medium
484 Kč
za měsíc
20 Mbits
10 Mbits
Objednat
Premium
545 Kč
za měsíc
30 Mbits
15 Mbits
Objednat

Internetové připojení Brno - Řečkovice a Mokrá hora

Nabízíme rychlé a spolehlivé internetové připojení v Řečkovicích a Mokré hoře. Internetové připojení pro Řečkovice a Mokrou horu realizujeme pomocí duální bezdrátové technologie v pásmu 5 GHz. Uvedené rychlosti jsou smluvně garantované bez datového a časového omezení. Pro klientské jednotky využíváme nejmodernější technologie značky Ubiquiti. Mimo internetového připojení můžeme v Řečkovicích a Mokré hoře nabídnout také digitální televizi a pevnou telefonní linku bez paušálu.

V případě, že jste si nevybrali některý z výše uvedených tarifů, kontaktujte naše obchodní oddělení a my Vám nabídneme individuální řešení internetu v Řečkovicích a Mokré hoře ušité pro Vaše potřeby.

Pokud Vás nabídka našeho internetu pro Řečkovice a Mokrou horu zaujala, ale nyní využíváte služby od jiného operátora, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení a společně vymyslíme způsob, jak využívat internetové připojení v Řečkovicích a Mokré hoře od NetDataComm třeba již zítra.

Proč zvolit internet v Řečkovicích a Mokré hoře od NetDataComm?

  • Rychlý a spolehlivý internet pro Řečkovice a Mokrou horu bez sdílení
  • Výhodný poměr mezi příchozí a odchozí rychlostí
  • Nízká odezva (ping)
  • Zřízení služby na klíč od 0,- Kč
  • Silné technické zázemí
Bezpečný internet

Internet od NetDataComm je anonymní a stoprocentně bezpečný.

Připojte si více zařízení najednou

Poskytneme vám wifi router včetně zapojení za jednorázový poplatek 484 Kč