Vážení zákazníci, omlouváme se Vám za dočasnou nedostupnost služeb internetu a TV v lokalitách: Troubsko, Popůvky. Z důvodu odstávky el.energie na straně dodavatele (E.ON). Předpokládaná doba odstávky je od 7 do 18 hod dne 30.5.2017. Děkujeme za pochopení.

INTERNET Slatina

Internet Brno a okolí za skvělé ceny

Easy
363 Kč
za měsíc
8 Mbits
4 Mbits
Objednat
Medium
484 Kč
za měsíc
12 Mbits
6 Mbits
Objednat
Premium
545 Kč
za měsíc
16 Mbits
8 Mbits
Objednat

Internetové připojení Brno - Slatina

Nabízíme rychlé a spolehlivé internetové připojení ve Slatině. Internetové připojení pro Slatinu realizujeme pomocí duální bezdrátové technologie v pásmu 5 GHz. Uvedené rychlosti jsou smluvně garantované bez datového a časového omezení. Pro klientské jednotky využíváme nejmodernější technologie značky Ubiquiti. Mimo internetového připojení můžeme ve Slatině nabídnout také digitální televizi a pevnou telefonní linku bez paušálu.

V případě, že jste si nevybrali některý z výše uvedených tarifů, kontaktujte naše obchodní oddělení a my Vám nabídneme individuální řešení internetu ve Slatině ušité pro Vaše potřeby.

Pokud Vás nabídka našeho internetu pro Slatinu zaujala, ale nyní využíváte služby od jiného operátora, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení a společně vymyslíme způsob, jak využívat internetové připojení ve Slatině od NetDataComm třeba již zítra.

Proč zvolit internet ve Slatině od NetDataComm?

  • Rychlý a spolehlivý internet pro Slatinu bez sdílení
  • Výhodný poměr mezi příchozí a odchozí rychlostí
  • Nízká odezva (ping)
  • Zřízení služby na klíč od 0,- Kč
  • Silné technické zázemí
Bezpečný internet

Internet od NetDataComm je anonymní a stoprocentně bezpečný.

Připojte si více zařízení najednou

Poskytneme vám wifi router včetně zapojení za jednorázový poplatek 484 Kč